| EmmyMilly a întrebat:

Incerc sa adaug fotografii de profil pe facebook si nu merge.Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa te loghezi in contul tau Facebook.Sus in dreapta, langa poza ai numele tau, cu care te-ai logat, clic acolo iar in partea dreapta iti apare "fotografii".Intri acolo iar sus in dreapta ai butonul "+ incarca fotografii".Intri acolo si apesi pe "alege fotografiile" moment in care poti alege orice poza din calculator. Daca vrei sa adaugi mai multe deodata, tii apasat tasta "ctrl" si dai clic pe toate pozele. Dupa ce s-au incarcat pe facebook, dai clic pe "creaza album" acolo poti scrie numele albumului precum si locatia unde s-au facut acele poze.Succes!

| EmmyMilly explică (pentru ASIGURATORUL):

Asa stiu si eu insa vreau sa le adaug la "fotografii de profil" am si specificat

| ASIGURATORUL a răspuns (pentru EmmyMilly):

Clic pe actuala poza de profil si sus in dreapta ai "adauga poze de profil".

| EmmyMilly explică (pentru ASIGURATORUL):

Am incercat dar nu merge.
Dau sa adaug fotografia insa se incarca la infinit.
Am lasat pc-ul aprins reo 2 ore si nu s-a incarcatstraight face