| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa instalez safari? raspuns urgent, plizz! funda!

2 răspunsuri:
| Discordless a răspuns:

Ai IQ-ul prea mic. Incearca niste teste pe google dupa care o sa-l poti instala usor. Desi, probabil, dupa toate testele o sa-ti vina mintea la cap si o sa instalezi un browser serios.

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru Discordless):

Discordless...cred ca ai un IQ foarte mic si foarte slab laughing daca ai raspuns la intrebarea mea doar ca sa vorbesti cu cineva, sa stii ca am destule persoane pe care sa ti le recomand... poti sa vorbesti cu ele/ei zile intregi! Numai sta pe TPU, gaseste`ti prietenii pe facebook!winkingwinking