| absoluthill a întrebat:

De ce nu-mi pot scoate din minte o persoana cu care nici nu am vorbit vreodată?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu o poți scoate din minte. Ea va rămâne acolo. Ceea ce poți face, este să o lași acolo și să nu o scoți ca să te gândești la ea.

| literallythesamebruh a răspuns:

Probabil te atrage aspectul fizic /caracterul acelei persoane. Nu am pățit ca aceste formalități sa mă atragă atât de mult încât să nu pot scoate din minte persoana respectivă, dar încearcă să vezi și părțile negative. Așa poate va pleca din mintea ta, dacă îți dorești asta. happy

| Heyyyyy27 a răspuns:

Încearcă sa vorbești cu persoana respectiva, poate asa ti-o scoti din minte… uneori aparentele pot înșela. Probabil ca ai o părere ireala despre persoana respectiva