| monicaaa17 a întrebat:

Ati avut vreodata gânduri sexuale cu o persoana fără sa stiti cum arată? Doar sa fi vorbit cu ea in mediul online?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,e efectul halo, adica noi in imaginația noastea cream anumite tipare care apoi nu se prea pitrivesc cu realitatea, am si iubit fara sa i fi vazut-o, pentru ca iubirea si sexul sunt cauzate de creier

| Mosotti a răspuns:

Da, dar doar pe o imagine imaginata, doar gandind ca ar arata cum m-ar atrage pe mine.

| Sofer a răspuns:

Am avut. Destul de neobișnuit.

| mentholinks a răspuns:

Se poate dar daca nu stii cum arata e cam greu.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu cred. Sau poate nu imi amintesc eu dar ma indoiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gând sexual nu da mă tot întreb oare cum arată această fata inabordabilă și misterioasă de le TPU mă cam atrage tipa love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Felul ei de a fi *

| troleibuz a răspuns:

Ai o obsesie

| AdrianVoicu a răspuns:

rolling on the floor)
Ce întrebare, nu zic nu dar nici da