| sweet4ngel a întrebat:

Bună vă rog am o problemă. am dat la editare profil şi mi-am pus o poză acolo mi se vede dar când răspund sau mă uit la vizualizare profil nu se vede. help.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştit/ă. Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes.

1 răspuns:
| kajen4ever a răspuns:

Pai nu o sa iti apara acum ci peste cateva zile.dar stai linistit ca noi iti vedem poza. P.S.si eu am patit exact la fel ca tine.ma tot intrebam, dar dupa cateva zile mi-a aparut. sper ca te-am ajutat funda?