| croissant a întrebat:

De ce nu pot intra pe facebook? Imi spune ca temporar este blocat iar cand doreste cineva sa apese pe pagina mea de facebook spune ca aceasta pagina este stearsa dar nu l-am sters eu Ce se poate face in acest caz? Imi vreau fb inapoi Multumesc

1 răspuns:
| Transofit a răspuns:

In primul rand, poate cineva te-a raportat, iar contul tau a fost blocat temporar sau permanent, ori browserul pe care il folosesti de exemplu Chrome nu e compatibil cu unele site-uri, asta le face sa nu mai mearga deloc, ori sa meraga doar daca ai noroc, daca folosesti altele de exemplu Firefox, inseamna prima varianta, ca ti-e blocat contul, pentru ca Firefox merge cu orice site, celelalte merge destul de rau... Deci sper ca te-am lamurit happy
Funda? :03