| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot vedea raspunsurile la intrebari pe TPU?

13 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Ai putina rabdare o sa le vezi happy

Răspuns utilizator avertizat
| Maomau a răspuns:

Asta ma intreb si eu cateodata!
Dar se poate rezolva daca ii cauti numele pe comunitate si vezi raspunsurile lui!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa.Asteapta putin sau pana a doua zi, iar daca nu merge.sad.Nu stiu.happy

| th4inspiration a răspuns (pentru Antoniacopiluța):

OMG a doua zi, bine, mc de raspuns happy

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Trebe sa astepti putin.

| th4inspiration a răspuns:

Raspunsurile la intrbarea pe care o pun eu, si nu imi pot vedea intrebarile mele si raspunsurile date la profil, cand dau la intrebarile mele imi apare doar 1 intrebare, cea pusa la inceput si atat. De ce?

| th4inspiration a răspuns:

Pai cum sa aflu daca nu pot vedea raspunsul sad? Caut pe google happy