| socipath63092 a întrebat:

De ce nu simt nimic? Nu am sentimente, nu simt nimic, înainte aveam dar acum nu.
Doar ieri am simțit tristețe pentru ca nu pot iubi, dar în rest nimic.

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheCaliptus35 a răspuns:

Dupa intrebarea ta cred ca iti pot ghici si varsta insa nu asta e important laughing.E doar o faza, o perioada prin care treci.E normal sa se intample asa, numai ca nu prea ii auzi pe altii spunand aceasta deoarece ori nu sesizeaza, ori nu le pasa.Vei intalni intr-o zi pe cineva care crede-ma ca te va scoate de tot din starea asta.Si in caz de nu mai ai rabdare si vrei neaparat sa mai simti cate ceva prin coltul inimii, stai mai mult pe langa prietenii/colegii aia care tot timpul cauta sa isi atinga persoanele apropiate.Eu am avut o perioada de genul, insa am scapat de ea datorita unei colege care tot timpul ma lua in brate cand ma vedea, ma inghiontea, statea foarte aproape de mine etc.Nu e neaparat sa te indragostesti de acea persoana care face lucrurile astea temporar, important e sa simti ca cineva e langa tine mai mereu.