| marijoana2304 a întrebat:

Ce parere aveti despre tara noastra(care este destul de buna dar nu stim sa o exploatam), si despre cocalarii si pitzipoancele care ne inconjoara si care se inmultmesc pe zi ce trece?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Despre tara: e condusa de inapti. Despre cocalari/piti: fiecare isi alege propria soarta.

2 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

La cocalari, pitipoance si manelari nu ai ce sa le faci.degeaba ii critici si multe altele.chiar asa e se inmultesc pe zi ce trece.cine stie, poate peste cativa ani o sa fie tara plina de asemenea specimenelaughing.

| marijoana2304 explică:

Ok xibalba, inteleg ca este condusa de intapti, dar noi i-am votat, ales si sustinut!