eileen
| eileen a întrebat:

Cum sa exterminam cocalarii si pitzipoancele? Nu le mai sufar cefele de porc si plasa de pe picioarele dezgolite si pline de celulita... imi vine sa ma mut pe luna. Stiti vreo agentie ceva?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Andrei, Elena a intrebat daca se poate muta ea pe luna sa scape de cocalari si pitzipoancelaughing Oliana, cocalarii si pitzipoancele sunt parvenitii tarii, pleava societatii. Sfatul meu, e sa ne mutam toti oamenii buni pe luna, ii lasam pe ceilalti si trimitem o cometa spre pamant. End of storytongue

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Ar fi o agentie americana care a inceput sa ofere excursii pe luna contra cost...incearca sa iei legatura cu ei, desi ma indoiesc ca vor avea loc toti "cocalarii si pitzipoancele" pe luna... daca da, eu sunt dispus sa fac o cheta pentru a strange banii necesari sa platim aceasta "excursie" laughing mai doneaza cineva? big grin

| viorel2c a răspuns:

Tocmai e o campanie impotriva discriminarii pe acest site."E si ei oameni". Lasa-i! Uita-te in alta parte! E valabil pentru toti! Pentru ei e un mod de viata

| TipulVerde a răspuns:

Solutia mea: Electricitate si sa-i trimitem in cat mai multe tabere gen Auschwitz

| Klara a răspuns:

Auschwitz?! Bai, nici in gluma sa nu zici chestiile astea. Nu cred ca ti-ar fi placut sa traiesti acolo, n-ai fi rezistat.
Si legat de coca & pitzi, lasati-i in pace. Sunt penibili. O sa isi dea ei seama. Oricum, ma distrez de mor cand ma uit pe siteurile dedicate lor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

surprise cocalari, pitzipoance... se poate o traducere? I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta presupune un cost aditional, mutarea pe luna cu tot tacamul... dar ce te faci cu cocalarii martieni si pizipoancele lunare? crezi le-ai putea face fata?! .ma indoiesc, cu pamatenii te mai descurci, stii la ce ii duce mintea, si s-ar putea sa ne rogi sa iti cumparam un "intors" de pe luna si ne-ar iesi cam scump, mai ales in timpuri de criza. ASTIA SUNTEM, ...CU ASTIA DEFILAM!