| anonimnustiunimic a întrebat:

De ce nu va place Fuego? funda, scuzze categoria

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Buna!
Da am observat si eu ca oamenii il iau in ras si nu prea inteleg. Oricum mie nu-mi place acel gen muzial si nici cum canta Fuego, dar nu-l jignesc.
O zi buna!

| anonimnustiunimic explică (pentru zurick):

Cum sa nu-ti placa:Mama impodobeste bradul?crying

| zurick a răspuns (pentru anonimnustiunimic):

Nu toti avem aceleas gusturi
Asta e :-D

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Mie una imi place o melodie care o canta el aia cu ce sera minunata tongue dar de el nu big grin l-am vazut o singura data la Iasi dar nu mea placut cher daca l-am salutat si amd at mana cu el; p

| mODIN a răspuns:

Nu am nimic cu el in specia.Nu-mi place muzica pop/usoara in general

| yym a răspuns:

Oamenii il cred copilaros. Oricum, eu il apreciez pentru ceea ce face si este.