| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu vrea să-mi confirme cererea de prietenie pe FB?
P.s Eu l-am avut la prieteni dar,nu mai suportam să-l văd (sunt îndrăgostită nebunește de el șiiiii,l-am blocat dar nu am rezistat mai mult de o zi și după o săptămână i-am retrimis cererea de prietenie dar nu vrea să o accepte deși au trecut patru zile, credeți că și-a dat seama că l-am șters?
(Am intrat pe contul altcuiva și am observat că de la un timp nu prea mai stă pe FB ca înainte...chiar deloc aproape)
Ce credeți?(nu sunt nebunăăă!)
Fundă!

2 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Poate avea "n" motive.
Poți întreba pe cineva apropiat de el sau chiar pe el.

Pa, pa.

| inconscient a răspuns:

Cunosc! El te place? Stie ce simti pentru el? Incearca sa afli, poate are vreo problema personala si de aia nu mai sta pe fb si nu a vazut!