| Hoca_Raul_2000 a întrebat:

De ce o fata ma ignora dar in acelasi timp se tot uita dupa mine, ma tachineaza, are un comportament mai ciudat cu mine decat cu altii?! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Kerre a răspuns:

Pai poate sa ascunda niste sentimente aparte fata de tine si nu stie cum sa si le exprime. Daca vrei sa testezi asta incearca sa te bagi in vorba cu ea si invit-o la un suc/primblare prin parc si vezi cum reactioneaza.

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ai doua variante
1 :te place si nu stie cum sa iti arate asta
2 :Asa e ea mai ciudata de fel

Invit-o la o plimbare prin parc

| Plato a răspuns:

S-ar putea sa te placa, dar are un IQ sub 90 daca asa iti arata.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

E ciudata si nu stie cum sa se comporte.

| Treaem24 a răspuns:

Poate asteapta sa faci tu primul pas si nul faci te tachineaza poate să-ți dea de inteles ceva

| Anonim1772 a răspuns:

Te place. De obicei anumite gesturi duc la aceasta concluzie