| DInuZ a întrebat:

De ce oamenii sunt mai rai ca animalele?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pentru ca animalele nu stiu ce inseamna ura, invidie, gelozie si alte sentimente pe care le dobandesc oamenii, ele iubesc neconditionat.

3 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Pai tipule nu stiu cat de animal lover esti u dar daca crezi ca uciderea semenilor, canibalismul, homosexualitatea, sa faci copii cu mama ta, sa iti mananci copii sau sa iei sclavi sa lucreze, sa iti mananci sotia sau sotu dupa ce faci sex ti se par mult mai ok dacat sa te injur sau sa te bat atuncea ai o problema grava ori habar nai nimic despre animale

| AxXeL1124 a răspuns:

Pentru ca sunt prosti, vorbesc si fac anumite gesturi si lucruri inainte de a gandi.happy

| agathapurple a răspuns:

Animalele nu sunt rele, actioneaza din instinct. Pe cand omul are ratiune si actioneaza in consecinta.