| anonim_4396 a întrebat:

De ce oare cele mai multe persoane se indragostesc de persoana nepotrivita?thinking Asta am observat in ultimul timp si chiar mi s-a intamplat...De ce exista putini oameni care se bucura de minunata dragoste si multi care sufera din dragoste?
Oare exista ``sufletul pereche``, ``persoana potrivita``?thinking

Răspuns Câştigător
| Moniikk a răspuns:

Parerea mea e ca exista atunci cand te indragostesti de persoana nepotrivita de persoana ce te raneste asta inseamna ca nu e persoana potrivita. Mi s-a intamplat si mie si am realizat ca e bine sa mergi mai departe si sa cauti mai bine sufletul pereche

1 răspuns:
| inesa_4773 a răspuns:

Da exista persoane nepotrivite acest lucru se observa atunci cind suferi din cauza persoanei cu care te intilnesti atunci este pers...nepotrivita,dar trebuie sa mergi inainte si sa cauti persoana potrivita, caci viata e prea scurta ca sa rabzi si sa suferi din cauza cuiva.