| adelin4k a întrebat:

De ce oare toti baetii de la incepu se comporta cu fetele bine dar apoi dispar toate sentimentele fata de ele imi explica cineva?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai draga, baietii din ziua de azi nu-si mai doresc prea mult o relatie, vor sa aiba cat mai multe fete si cat mai multa distractie. Uneori le ajunge un flirt, si daca nu sunt multumiti de fata, pleaca sa caute alta si tto asa. Putini baieti cu putin bun-simt mai gasesti in zilele de astazi happy.

| StarkWolf a răspuns:

CORECT,aman2 aveti dreptate, dupa ce s-au laudat cu tine si vad k nu mai esti la fel de frumoasa si populara si nu stiu cum te lasa si cauta alta ca sa faca la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta ramane un mister pentru noi, fetele. Poate ca nici baietii nu stiu prea bine de ce. Insa, eu consider ca sentimentele nu pot disparea prea usor daca sunt puternice, insa daca nu au existat...asta e altceva.
Majoritatea baietilor (mai sunt si exceptii) sunt cu o fata doar ca sa se laude in fata prietenilor iar dupa ce s-a plictisit de ea, cauta alta ``papusa`` si tot asa. Cand se vor indragosti cu adevarat de o fata, si vor fi refuzati, poate vor intelege cum ne simtim si noistraight face

Sper ca te-am lamurit cat de catbig grinbatting eyelasheskiss