| Nika_7715 a întrebat:

De ce parintii nu ma inteleg? Sunt deja destul de mare.Am 16 ani.Ma cert cu mama in fiecare zi.Cum sa le arat ca nu-s fetita micut? Ca m-am saturat de apararea lor.

Răspuns Câştigător
| Kry_9749 a răspuns:

Zi ca ei, si fa ca tine big grin

2 răspunsuri:
| emo:Xkid:X a răspuns:

Poi acum treci printr-o noua etapa avietii tele ADOLESCENTA banuiesc ca ai un prieten si lor nu le-ai spus nu? te simti neinteleasa ca nu comunici cu ei incearca sa ii explici mamei tele ca ai crescut ca deja esti o adolescenta ca ai nevoie de libertate:X multa bafta!

| Nika_7715 explică:

Pai eu incerc sa le lamuresk, nu numai prin cuvinte, dar si prin fapte.Deja se cunosk cu pretenul meu