| Bin_Husein_Ahmed_1997 a întrebat:

De ce pe Facebook când dau sa adaug o persoana îmi scrie:

You've reached the 5, 000 friends limit. You can remove some friends or follow people you want to hear from.

Și eu nu am 5000 de prieteni am doar 400 de prietwni 100 online și 300 of line

De ce îmi scrie aceast mesaj?

6 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Cei pe care vrei să-i adaugi au peste 5000 de prieteni şi nu mai pot fi adăugaţi. Dacă tu consideri o problemă că nu te poate adăuga cineva, reportează problema către echipa Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e o problema de la facebook dar cand iti scrie asa iti zice ca trebuie sa mai stergi din prieteni ca sa adaugi alti pentru ca limita este 5000 de prieteni

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ateistu):

Raporteaza ca e o problema(Cand esti pe facebook poti sa raportezi o problema dar nu stiu in cat timp vei primul un raspuns)

| TPUuser199 a răspuns:

Pai persoana respetiva are 5.000 de prieteni si nu mai poate primi cereri, insa poti sa ii urmaresti activitatile, daca are buton cu ''Follow''. Cum a spus SUAMP ''cel mai bine apelezi la asistenta facebook si ei o sa iti rezolve problema'' --> Iti spun eu ca asa nu rezolvi nimic. Am avut si eu probleme cu facebook-ul, am apelat la ei, si degeaba.

| SUAMP a răspuns:

Poate persoana care vrei tu sa o adaugi in lista are 5000 de prietenim dar daca nu e asta cel mai probabil ai un,, bug,, adica o eroare de reatea, cel mai bine apelezi la asistenta facebook si ei o sa iti rezolve problemawinking