| Adiadictie a întrebat:

Buna prieteni! Daca am o pagina de Facebook cu 50000 de people reached pot castiga ceva?

Răspuns Câştigător
| missfatadelatara a răspuns:

Sigur.

Câștigi mai mult la people reached.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ai vrut sa spui 5.000, ca peste 5.000 te blocheaza FB-ul!
Cat priveste castigul... ai castigat doar experinta, ca nu poti castiga ceva, folosindu-te de progarmul altcuiva, ca FB-ul nu-i al tau!

| MihaelaDart a răspuns (pentru Violleta2022):

Este pagina de Facebook, nu profilul unde e limita de adaugari prieteni de 5.000. La Pagina de Facebook poti sa ai 10.000 cat si mai multe like-uri de la prieteni si restul lumii. A spus corect.

| Adiadictie explică (pentru MihaelaDart):

Am avut multe din alea pe promotii tigari dar acum au anceput sa scada.

| Crackman a răspuns:

Gastigi un bravohee hee

| Mirris a răspuns:

Nu

| xSega a răspuns:

O poti vinde

| Adiadictie explică (pentru xSega):

Cat sa cer pe olx?

| xSega a răspuns (pentru Adiadictie):

Cate like-uri ai?

| OneReason a răspuns:

Nu.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Câștigi popularitate.In rest nimic.

| Noone09 a răspuns:

Facebook nu este Youtube nu vei primi like-ul de aur si ador-ul din rubin