| mydarkestdays a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele care lasa toti baietii din liceu sa le pipaie si care stau cu 10 tipi deodata?

10 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Hmmm... Curve!? Frate, baiatul isi doreste ca iubita lui sa fie "rea" numai cu el, Nu cu tot liceu dq... ca aia e clar curva

| darrio2007 a răspuns:

Curve si pitipoance.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fete deschise la provocari.

| kamykaze88 a răspuns:

Unde stai? si eu vreau pe acolo

| scumpikxa a răspuns:

Sunt niste curve care vor sa se bage in seama si sa le placa baietii. In realitate, toate celelalte fete SI baieti le vb pe la spate. Ele se cred cool ca stau cu baietii dar de fapt baietii stau cu ele doar ca sa le pipaie (e si normal la varsta asta) iar apoi se duc sa le barfeasca cu fetele normale. Sunt fata dar ti-am spus cum se intampla cam in toate scolile incusiv a mea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gang bang

| Lifestealer1 a răspuns:

Bitches...

| SkizoMetal a răspuns:

Toată lumea, indiferent că sunt fete sau băieţi, ar răspunde clar: Curve.

| RaduSk8 a răspuns:

Curve

| LoLoBlue a răspuns:

Cuuurveee