| gabryel a întrebat:

De ce primele raspunsuri la o intrebare anume se afiseaza asa de greu?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Depinde in ce perioada a zilei se face postarea. Cand sunt orele de trafic maxim, si este coada la robotelul TPU, merge mai greu, cand traficul este mai mic, postarea apare aproape instantaneu! Daca te referi la primele raspunsuri dupa ce ti-ai facut cont, atunci este vorba de cenzura.Pana adminii se lamuresc cam ce scrii tu pe site esti luat la puricat!

1 răspuns:
| gabryel explică:

Esti singurul user care mi-a raspuns la intrebare asa ca iti dau tie fundita. ( nu eu ti-am dat stupid)