| SlaYeR92 a întrebat:

Sunt nou pe site si ma descurc mai greu.

De ce cand trimit raspuns la o intrebare se afiseaza foarte greu raspunsul meu?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Asa se intampla la fiecare.
Dupa ce dai raspunsul, trebuie sa astepti cateva momente pentru a fi aprobat raspunsul.

Toate cele bune!happy

3 răspunsuri:
| denisacosmina98 a răspuns:

Deoarece postările care aparţin utilizatorilor mai noi pe site şi cele anonime, temporar nu vor fi vizibile decât autorilor lor şi utilizatorilor care sunt logaţi. După ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi fără a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toată lumea.

| AlinnutSsa a răspuns:

Bunahappy Bine ai venit pe TPU! :*

Deoarece trebuie aprobata.

| SlaYeR92 explică:

Am observat pe pagina de raspunsuri. ai funda, merci!