| AreYouReady0001 a întrebat:

De ce se machiază fetele? Pentru a fi încrezute in ele sau pentru a atrage atenția băieților?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Unele pentru a fi mai frumoase, altele doar pentru a accentua ce deja au de la natura.

| dullcat a răspuns:

E o diferenta majora intre machiaj care le confera incredere si increzute.

| AdioTPU a răspuns:

Că așa e trendul, că unora le sta bine sau își acoperă anumite imperfecțiuni ale chipului iar altele pentru a impresiona și a atrage atenția.

| 120bulevard a răspuns:

Hai sa nu ne mai chacham pe noi, stim deja ca fetele se machiaza pentru a atrage atentia barbatilor si pentru a nu arata mai prejos decat specia lor, de obicei alea care n-au curaj sa iasa din casa fara machiaj sunt doar monstrii

| vadtatedaulike a răspuns (pentru 120bulevard):

What color is your bugatti?
doar taci ca consumi oxigen degeaba și nu alta dar mor plantele de prost ce ești

| 120bulevard a răspuns (pentru vadtatedaulike):

Bai cacanare, in fata ecranului oricine se poate da smardoi, inclusiv un fraier ca tine care a vazut pheezda doar in poze

| Fonk a răspuns:

Unele se machiază să fie mai frumoase decat sunt, altele mai ok se fac mai frumoase, iar la urâte deja zici căs fețe mânjite. Am avut in clasa o colegă, cand s-a uitat la mine m-am speriat.