| bony a întrebat:

De ce simti ca iti fuge pamantul de sub picioare(cand ai o nefericire)

4 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Ai o cadere nervoasa in acea clipa. Iti pot insirui cauzele mecanice ce produc aceasta senzatie in corp, dar pun pariu ca n-o vei intelege. Subconstientul lucreaza mereu, chiar si atunci cand dormi, asa ca toate problemele acestea le sufera corpul tau, nu mintea. De aici si senzatia de ameteala si senzatia ca iti fuge pamantul de sub picioare.
Te sfatuiesc sa eviti necazurile cat de mult poti. Iti vor dauna mai tarziu

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Ai o cadere nervoasa in acea clipa. Iti pot insirui cauzele mecanice ce produc aceasta senzatie in corp, dar pun pariu ca n-o vei intelege. Subconstientul lucreaza mereu, chiar si atunci cand dormi, asa ca toate problemele acestea le sufera corpul tau, nu mintea. De aici si senzatia de ameteala si senzatia ca iti fuge pamantul de sub picioare.
Te sfatuiesc sa eviti necazurile cat de mult poti. Iti vor dauna mai tarziuwinking

| Plague a răspuns:

Simti ca esti dominata de nefericire si pierzi temporar controlul...trebuie sa te controlezi doar...nu-i mare scofala happy. Incearca sa gasesti motive sa fii fericita, si sa fie destul de puternice incat sa domine senzatiile de tristete.

| BigBang a răspuns:

Deoarece pierzi senzatia de control.