| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci nene cand simti ca-ti fuge pamantu de sub picioare?!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Prind aripi. Şi mă bucur de vis.

18 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Fug si eu!
Incerc sa fiu tare sa tin piept in orice situatie.

| Narfundo a răspuns (pentru EmaS):

Vine vremea cand obosim sa fugim.Banda merge prea repede sau uneori poate prea incet.Ce faci in acest caz?!

| EmaS a răspuns (pentru Narfundo):

Incerc sa ma adaptez situatiei.happy

| Narfundo a răspuns (pentru EmaS):

Esti o persoana pozitiva si optimista EmaS! Imi place.

| EmaS a răspuns (pentru Narfundo):

Asta este. Am invatat sa primesc toate lucrurile si bune si rele pe care mi le ofera viata. Incerc sa accept situatia si imprejurarile si sa le fac fata. Sa fiu'' barbata''.

| FucktheSystem a răspuns:

Comprese reci și cartofi cu spirt la gât, probabil am febră.

| Urzi23 a răspuns:

Recomand sa nu mai arzi gazul pe aici si sa dai fuga sa faci un curs de calificare.

| William a răspuns:

Raportez la admin intrebarile tale fara sens, asta fac cand simt ca imi fuge pamantul de sub picioare.

| Hombre a răspuns:

Incalic o capra si fug in sens invers.

| 4b a răspuns:

laughing fug odata cu el...
Sanatate nenewinking

| RAY a răspuns:

Mi le tai sa numai fuga

| M?d?0611 a răspuns:

Ma gandesc ca totu-i trecator, vine ziua cand o sa "plec". big grin Moartea-i doar un drum pe care toti pasesc, tragi, lupti, te zbati, faci sacrificii, nu e totul decat doar un foc de artificii \dancing

| Narfundo a răspuns (pentru M?d?0611):

Nu crezi ca este putin cam trist sa zici ca viata este un foc de artificii?! O intrebare : Cu ce compari tu viata? Gaseste o comp mai buna!

| M?d?0611 a răspuns (pentru Narfundo):

E o melodie, Bitză - Tânăr cât mai târziu tongue Dar e un foc de artificii. Se inalta, creste, straluceste tot mai puternic, apoi se stinge in cadere. Nu seamana?
O plimbare cu masina/trenul, prizonier in propriul corp. Vezi Mar adentro.

| M?d?0611 a răspuns (pentru Narfundo):

Tu?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ma asez pe scaun.

| FadetoBlack a răspuns:

Ce fac, nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Strig; cuuuutreeemuuuur.