| CodreanuC a întrebat:

De ce sunt asa greu de inteles?
Care e problema?
Sau e un pretext pentru a fi ingnorat, dar chiar nimeni nu vrea sa vorbeasca cu mine ca nu le-am facut nimic.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da ce ai patit

| Donsavas a răspuns:

Oamenii cand au probleme fie si le rezolva singuri, fie merg la psiholog. Prietenii n au studii sa ne poată ajuta iar familia oricât te ar cunoaște, te ajuta intr o anumită limita fiindca nu au competenta necesară sa o depășească.

| CodreanuC explică:

De exemplu, e doar exemplu ce s-a intamplat o data, am zis la doua colege ceva si au zis ca nu ma inteleg, si colegu a zis exact acelasi lucruri si pe el l-au inteles. De ce?