| shobyx a întrebat:

De ce sunt atatia disperati de Metin 2? Ce e mai special la el decat, sa zicem la League of Legends sau HON. Adica vreau sa spun ca are o grafica de tot rahatul...pana si 4Story e mult mai bun decat metin...

Răspuns Câştigător
| alexshobyx a răspuns:

Nu este nimic mai special. Este un joc facil, pentru mucosi, fara pic de strategie, intriga, sau chiar o poveste.Te asigur ca doar copii sub 15 ani il joaca, iar cei peste, sunt inculti sau au oarece deficiente mintale(ma refer ca nu au note bune la scoala, etc).LoL si HoN sunt jocuri asemanatoare imi plac.Si 4tory este mult mai bun ca Metin2, prin simplul fapt ca poti sa plusezi un obiect pana la +24, jocul are o poveste, grafica de "n" ori mai buna.

5 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Metin e un joc pentru copii handicapati, eu joc doar LoL ( HoN nu prea imi place ) joc cu numele Drfeelbad

| spike625 a răspuns:

Sunt de acord...tpu sa umplut de disperatide jocuri naspa ce mai pun si intrebari tampite

| AndreeaCojo a răspuns:

Copiilor si adolescentilor le place sa injure, si asta se face in metin. Chiar daca LoL este mai bun, trebuie sa te mai si concentrezi la el, adica "ce vraja sa dau mai intai?" "sa ii dau stan?" iar lor nu le place sa gandeasca si chiar daca stau AFK tot se plictisesc.

| Ola43 a răspuns:

Cum poti compara metin 2 cu LoL sau HoN, chiar daca metin e un joc mult mai "prost" nu se aseamana deloc, deci nu stiu cum ai putut compara asta, metin2 cu 4 story merge sa compari

| shobyx explică:

Deutza, la LoL timpul de gandire intr-un gang (ambush) e de 0.1 secunde, nu cred ca te gandesti "oare sa-i dau STUN?".By the way, numele meu King4lex (lvl 30, 349 wins. culmea, nu?)