| lavyBandB a întrebat:

De ce sunt baietii cateodata asa de nesimtiti? Baieti, voi va purtati cu persoana la care tineti atunci cand sunteti prost dispusi fara niciun motiv ca niste insensibili, lipsiti de sentiment si total nepasatori? Doamne cat va urasc in momentele asteastraight face

Răspuns Câştigător
| Tsun a răspuns:

Lol...asa sunteti si voi fetele, diferentele nu sunt foarte mari si de aceea cand voi spuneti ca noi suntem insensibili etc in 90% din cazuri se intampla tocmai din cauza unui "presentiment de frica". adica e chestia aia de gen "nu trebuie sa i acord prea multa importanta ca ma ia de prost"...intelegi? e o chestie care se intampla mai mereu si e valabila si viceversa 99, 9%.

3 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Lasa lavy ca tot baieti o sa planga dupa noi, fi linistita.happy

| niko_7262 a răspuns:

Baietii mereu sunt asa.Le plac glumele si se distreaza copios pe seama celor care le permit. Sti au si ei un simt al lor cu cine sa fie nesimtiti si cu cine nu dc ma intelegi.Insa daca baiatul cu care stai e nesimtit, insensibil este astfel intr-un moment de cumpana trimite-l la plimbare pentru. ca nu-i pasa absolut deloc de sentimentele tale. Oricat de mare ar fi supararea el ar trebuie sa gasesc alinare si sprijin in tine nu sa se comporte ca un imbecil.
Nu e doar insesibil si nepasator, e complet nepasator. Nu-i pasa intelegi?
E usor ca dupa ce i-a trecut supararea sa revina din nou la tine, dar te-ai cam injosii primindu-l.
Sunt unii baieti carora le pasa doar de ei insusi. Tine minte asta pentru orice domeniu. Take care.

| lavyBandB explică:

Mai eu v.as da tuturor fundahappydar nu prea am cum...asa ca ii voi da primului care a raspuns s voua vot:*va multumesc