| EllaBååå a întrebat:

De ce sunt baietii (unii)nesimtiti?

Răspuns Câştigător
| hgfdsa a răspuns:

Datorita proastei educatii de acasa.Stii si tu ca baietii sunt mult mai imaturi decat fetele, ei se dezvolta mai greu; si asta poate fi un motiv.Sau pur si simplu cred ca daca sunt nesimtiti sunt cei mai tari in ochii fetelor sau colegilor lor etc.
Cunosc si eu astfel de "specimene".

7 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Asa sunt ei
doar "unii" laughing

| CoCaCoLa a răspuns:

Ca is prosti laughing

| showtime1 a răspuns:

Deoarece incearca sa fie ce nu sunt. Uneori incearca csa se dea mari sau sa fac ceea ce fac si ceilalti baieti rai.
Insa trebuie sa cunosti un baiat...atunci nu o sa mai fie rau.

| adee_4040 a răspuns:

laughing findca asa i-a facut mama naturalaughingrolling on the floor

| KillerNrOne a răspuns:

LOL ce taspunsure de tot rahatul gen baieti sunt mai imaturi pentru ca se dezvolta mai greu.Poi depinde de fiecare, anumite fete care imi sunt total anitipatice si nu le suport(felul de a fi chiar daca arata bine) imi place sa le fac de tot rahatul(turcesclaughing) fara sa-mi pese de ce cred alti despre mine si nu suntem nesimtiti cu toate fetele/baieti, pe cine respecti nu o sa fi nesimtit cu acel cineva.

| EllaBååå explică:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' fetele de ce sunt proaste?