| ioanna13 a întrebat:

Oare de ce baietii sunt atat de nesimtiti rolling eyes?

8 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

NU toti baietii sunt nesimtiti si nu toti cei care sunt nesimtiti vor sa fie asa. Baietii sunt nesimtiti din diferite motive la fel si noi, fetele. Nu doar ei sunt nesimtiti ci si noi. Poate ai nimerit pe un baiat nesimtit dar sunt sigura ca si tu la randul tau ai fost nesimtita fata de un baiat.

| ioanna13 explică (pentru Alina0491):

Ai mare dreptate.
pana mea. ma simt aiurea rau de tot. si nu am suferit niciodata dupa un baiat cum sufara dupa asta straight face
ma jur.
si nu stiu ce`as putea sa fac crying

| Alina0491 a răspuns (pentru ioanna13):

Ti-as spune sa nu te mai gandesti la el. dar stiu ca nu e usor. Fa o schimbare la tine. nu stiu, orice care sa-i atraga privirea. Vezi cum se comporta dupa ce vede o schimbare si atunci iti dai seama daca mai poate fi ceva intre voi iar daca observi interes din partea lui vorbeste`i deschis si spune`i ce nu ti-a placut. Bafta

| ClairDeLune a răspuns:

Asta-i specia.vezi ca se mai gasesc si din aia mai putin nesimtiti, trebuie sa-i cauti putinhappy

| ioanna13 explică (pentru ClairDeLune):

Stiu.
dar mi`s-a pus pata pe unuhee hee
si de la un timp ma cam ignora straight face
e aiurea rau d tot baiatu` straight face

| ClairDeLune a răspuns (pentru ioanna13):

Incerc sa-mi amintesc cum gandeam eu cand eram ca tine si realizez ca eram ff naiva si impresionabila.crede-ma baieti mai sunt, peste ceva timp o sa ti se puna pata pe altcineva, peste si mai mult timp ai sa razi ca ti-a placut de el.intre timp, ignora-l si tu pe el, pentru ca nu e nimic mai injositor decat sa incerci tu sa te bagi in seama cu el tot timpul sau sa-i oferi atentie si el sa te dea la o parte.si sa stii ca treaba asta cu indiferenta cateodata da roade.mai stii? poate te va cauta el pe tine la un moment dat si tu o sa-i dai cu jetul.fii optimista, zambareata si mandra.o sa fie bine:*

| sillvana a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei, bine nu toti sunt la fel, dar si eu din ce am cunoscut am aceiasi parere ca a ta

| ioanna13 explică (pentru sillvana):

.
sigh
e foarte aiurea.
vorbesti cu unu de 1 luna straight face iar apoi. intr-o zi nu`ti mai raspunde la mesaje. nici pe mess nu mai vb cu tine. cand treci pe langa el pe strada te ignora straight face
e foarte aiureaa :-