| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt la moda culorile astea de neon? Serios acum, de ce ai vrea sa mergi pe strada cu o culoare de aia pe tine aratand ca un tractorist sau gunoier. straight face Iar daca am jignit pe cineva, SCUZE nu va ofticati. happy
Inca o intrebare : Sunt singura caruia nu-i plac culorile astea? thinking

14 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Sunt la moda, acum fiecare cu gusturile lui!happy

| Vokii a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Ai poza ca mine! smug

| мιcнєℓℓє a răspuns (pentru Vokii):

Stiu...aceleasi gusturi laughinghappybig grin

| wforweirdo a răspuns:

Nu, nu eşti singura. Pot să tot fie la modă, dacă arată oribil. Oricum eu niciodată nu m-am luat după modă. Mă piş pe ea.
Şi nu-ţi cere scuze, lasă-i să se oftice.

| Rose123 a răspuns:

Cine zice ca sunt la moda? De ce trebuie sa respect lucrurile impuse de altii? Moda ti-o faci singur, adapteaza hainele si creeaza propiul tau stil! Imbraca-te numai cu ceea ce iti place si cu ce te simti confortabil.
[P.S.: nici mie nu imi plac culorile neonwinking ]

| IsJustMe007 a răspuns:

Sunt la moda pentru ca e vara si vara pe caldura trebuie sa te imbraci cât mai viu si mai colorat nu poți sa te imbraci in negru sau alte culori închisewinking

| Vokii a răspuns (pentru IsJustMe007):

Oricum, nu ma refeream la culorile inchise. Stiu ca vara trebuie sa porti nuante cat mai deschise si colorate. Am pus intrebarea sa vad ce parere aveti de culorile de neon. ^__^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sincer, eu nu's genul care sa cumpere ceva doar pentru ca e la moda.Pur si simplu imi place cum sunt concepute,(modelul lor) si putin ma intereseaza culoarea.
E adevarat, iti sar in ochi si restul, dar cum a spus si "IsJustMe007 " e vara si "trebuie" sa purtam haine cat mai colorate (negrul si culorile inchise atrag razele soarelui).
Si pana la urma...fiecare cu gusturile lui, nu?

| AccesoriiAli a răspuns:

Moda ee moda fiecare cum ii place sa se imbrace asa se imbraca! si mie imi place culoriile neon! sunt Marfa thumbs up

| Şannel a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. happy

| ursulettbxio a răspuns:

Nu esti singura, nici mie nu preaimi plac

| Kiiddaa a răspuns:

Draga. Sunt foarte la moda.Documenteazate daca vrei sa fi in pas cu moda daca nu stai acasa si nu mai da cu clontu. sunt la moda. si o zic din propria experienta

| Vokii a răspuns (pentru Kiiddaa):

Stiu ca sunt la moda, draga! Si se pare ca te-a jignit intrebarea. Asta e. dar nu trebuie sa-mi iau neaparat haine din alea pentru a iesi in evidenta! Cum au fost si celelalte raspunsuri: fiecare cu gusturile lui! Sunt si alte haine colorate nu numai astea de neon. happy

| DeniiiiisaxD a răspuns:

Heei :*

Nici mie nu prea imi` plac culorile astea...da m-am obisnuit, imi sar in ochii de fiecare data cand vad o fata imbracata cu o culoare de astahee hee
Dar vara asta culorile neon si bronzul sunt vedetele sezonului, sa stiihee hee
Am observat ca cele mai cautate culori sunt portocaliu, verde si galben.
Multe fete poarta asa cevawinking Trebuie sa fim toti in pas cu modahee hee
Ai dreptate, purtand culorile astea ne asemanam ca tractoristii si gunoierii, asta e, lumea e foarte sofisticata, sa stii. La fel sunt si oje neon, fosforescente culorile astea ies in evidenta, fashionn :devil)
Asta e moda verii anului 2012! big grin