| PumpkinDoll a întrebat:

De ce sunt live action urile de la anime asa de rahat?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru ca animeurile is de rahat

Răspuns utilizator avertizat
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cele mai tari anime-uri sunt cele japoneze, vizioneaza-le pe acelea.

| Raven a răspuns:

Pentru că ești fanul variantei animate, în unele cazuri. Cei care n-au văzut niciodată anime-urile, e posibil să nu fie chiar atât de dezamăgiți. Și pentru că, de cele mai multe ori, filmele sunt făcute la Hollywood, de oameni care vor să câștige de pe urma popu.larității unui personaj dar fără să încerce să înțeleagă și să respecte spiritul acelui anime.

Răspuns utilizator avertizat