| dRo0p a întrebat:

De Ce sunteti Voi Asha de Prosti Ma laughing Copii Crescuti Pe Vapor! Made In China Scrie pe Voi! :X

4 răspunsuri:
| baaang a răspuns:

Daca te simti mai destept ca noi de ce ai intrat pe TPU, unde sunt doar "copii crescuti pe vapor"?

| buturuga a răspuns:

Baii cocalaree, pe Aishea sunt diversi oameni cu diverse probleme. te oftci?

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru buturuga):

Cocalar raised eyebrows?! Nici nu-l cunosti oh go on. Vezi? Te simti laughing.

| PamPamPaaaam a răspuns:

He he hehee hee! Are dreptate baiatul, dar nu chiar toata lumea e asahee hee.
winking So keep calm and enjoy lifewinking!