| zambetcald a întrebat:

De ce tinerilor nu le place muzica populara?

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu as cauta muzica populara ca sa ascult in timpul liber ...pentru ca nu ma dau in vant dupa limbaj...stilul vechi,cu bade,badita, mandruta si ce mai se zice pe acolo, in plus nu se mai incadreaza in cum sunt oamenii azi.La nunti,vreun festival,etc, merge, e frumos.

| Rockart a răspuns:

Bună! De ce bătrânilor nu le place muzica noua?

| viata1 a răspuns:

Nu cred ca tinerilor nu le place muzica populara dar acum sunt multe alte genuri pe placul lor gen hip-hap, dance, etc. Si asta ii face sa nu mai asculte asa mult muzica populara happy