| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

De ce toata lumea zice ca sunt nebuna,ciudata doar pentru ca-s mai pacifista, imi place muzica reggae si cultura hippie...Adica toti sunt cum vor ei,nu gasesc ce-i de comentat! Nu gasesc pe nimeni asa, asemanator mie.Ce sa fac? Funda happy

Răspuns Câştigător
| erzabadgirl08 a răspuns:

Nu-i baga in seama.Cei ce -ti zic asta sunt doar rai sau nu au pur si simplu de cine sa se ia.Fiecare asculta ce-i place si are dreptul sa-i placa ce cultura vrea, si sa fii pacifist nu e un lucru rau.Chiar daca ti se zice asta, sigur sunt si oameni in jurul tau care te accepta asa cum esti, care tin la tine si de care merita sa iti pese.Ai incredere in tine, sunt destui carora le place reggae si nu trebuie sa te crezi ciudata doar pentru ca esti tu insuti.

1 răspuns:
| momo0988 a răspuns:

In primul rand nu-i baga in seama fiecare are dreptul sa asculte ce vrea, sunt ei stapani cumva pe viata ta si nu stiai tu? Pai atunci de ce ii bagi in seama?