| d3javw a întrebat:

De Ce toate fetele au fite?

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De ce crezi că toate fetele au fițe? Sunt cazuri peste cazuri, însă nu toate fetele pe care le întâlnești au fițe; sunt fete care nu întreg măsura, și stau la locul lor!
Depinde pe cine vrei tu să întâlneși! Avem dreptul să ne alegem prietenii. Știi cum se spune, ce cauți, aia găsești!

| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca fara ele sunt luate de fraiere. SUnt 2 tipuri de fete cu fițe: cele care sunt pitipoance si vor sa atraga atentia si cele inteligente care vor sa testeze omul si sa ii atraga atentia ca nu poate fi fraierita.

| sweetys a răspuns:

Nu generaliza. Fiindca vor sa atraga atentia prin felul cum vorbesc si cum se imbraca, iar daca nu are fite e considerata timida, si zi-mi tu mie ca baietii ar prefera o fata timida( fara fite) in locul la una care se da la ei si etc.

| piticelm a răspuns (pentru sweetys):

Multi baieti doresc o fata la locul ei, in locul uneia care nu are o chifla in stomac dar isi da importanta. Fetele trebuie sa fie finute, nu trebuie sa aiba tupeu ca barbatii, asa ceva au golancele care nu ajung bine never.happy

| iDangerous a răspuns:

Ai jignit mai bine de jumătate din globul pământesc. Dacă ai putea întâlni toate fetele din lumea asta, ţi-ai schimba părerea.

| Vans a răspuns:

Cunoşti puţine fete dacă ai ajuns la concluzia asta.

| d3javw explică (pentru Vans):

Nu, am cunsocut destule, am ajuns la concluzia asta in decurs de multi ani

| piticelm a răspuns:

Eu am o alta filozofie,ai fite, locul iti este in alta parte, nu trebuie sa ai fite ca sa fii placutawinkingDar stii tu cum este vorba aia? cine se aseamana se aduna, fite la fite trage, om cu caracter la om cu caracter trage si altele.