| Theodoraaa a întrebat:

De ce toate fetele retrase, timide si introvertite pe net au gura mare si se cred foarte inteligente? chatterbox macar aici sa fie si ele cineva nnu?

Răspuns Câştigător
| Oana_5417 a răspuns:

In primul rand nu ai de unde sa stii daca sunt inteligente in realitate pentru ca nu poti sa-i zici unui om ca nu-l duce capu ca a injurat. De obicei fetele timide au ''gura mare'' pe internet daca se simt deranjate de ceva anume. Poate ca ele sunt niste persoane importante pentru parintii lor si alte persoane dar asta nu inseamna ca pe internet se dau cine nu sunt de fapt. Parerea mea este ca o fata timida este ''mai cineva'' decat una care se da in spectacol mereu.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune? toate faceti P***A mare pe net.
In realitate
Cele intre 14 - 18 ani
Doar gura de ele
Ca fac ca dreg.
Faceti ***`u praf.
Vedetiva frate de scoala de liceu. eventual o facultate

| BlackVeil a răspuns:

Aha! Deci tu esti retrasa, timida si introvertita..._

| LolNope a răspuns:

Pai,poate s-au saturat de viata lor si vor una noua,macar pe net,unde,daca nu le merge,o pot lua din nou de la capat(conturi noi).
Poate vor sa vada cum e mai bine,sau,incearca sa invinga timiditatea pas cu pas, incepand de pe net.
Dar totusi, cred ca raman la parerea ta.
Macar aici sa cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca vor mai multa atentie macar acolo unde totul e de la 0. Tupeul nu stiu de ce le creste asa pe net poate ca acolo se cred mai nu stiu cum pentru ca acolo nu le face nimeni niciun rau doar poate sa le injure. Eu cred ca e tare stupid ceea ce fac mai ales pentru ca in viata reala nici n-ar deschide gura iar aici se poarta ca niste c#rve unele danduse la baieti dar nici nu sunt cunoscute... nu ma lua de nebuna eu am pus contul anonima din cauza ca era numele meu luat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai generaliza că nu toate sunt identice. Dar să știi că și în realitate mă port la fel, depinde de persoană. Chiar dacă sunt mai timidă, uneori mă dezlănțui.

Și da, știu că postarea este despre mine.

| Theodoraaa explică:

Liviu : vezi-ti tu de scoala.nu prea ai

| Theodoraaa explică:

BlackVeil : nu eu