| gaby_6279 a întrebat:

De ce toate vedetele se sunt cu riduri pe frunte?

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Cred ca si datorita maghiajului abundent, varsta, expresia feteisad

| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca tooata lumea are asa ceva. daca sunt vedete asta inseamna ca ele nu au riduri de expresie sau nu imbatranesc? vedetele au bani, si isi permit sa dea mii de euro pentru a arata bine, poate si mai mult!
Sa intri pe google sa cauti "vedete nemachiate"sa vezi cum arata ele in realitate! si ce poate face in ziua de azi un program de editat poze bunwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Datorita machiajului, datorita noptilor pierdute, stresului thinkingwinking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Majoritatea ridurilor ce apar pe funte sunt de expresie...Fiind vedete si aparand des in fata camerelor, e normal sa adopte diverse expresii(asta mai ales actorii).

| buburutza a răspuns:

Sunt mirati cum de noi ii putem face vedete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca folosesc prea multe cosmetice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand deoarece sunt obligati sa-si foloseasca foarte mult expresia fetei, nu au riduri numai pe frunte, ci si cele din jurul gurii sau ridurile de incruntare.cu cat are o mai mare expresivitate a fetei, cu atat este mai credibil. iar al doilea motiv este machiajul permanent la care sunt supusi.