| ssaTpu a întrebat:

De ce tot mai multe fete de 12/13 ani vor sa`si inceapa viata sexuala. Chiar nu inteleg.Este la moda :s

Răspuns Câştigător
| Rihannax a răspuns:

Sa iti zic eu de ce pentru ca ele au cate un iubit de asta mai mare de 16-17 ani gen : daca nu facem sex ne despartim si ele sa se dea mari "campioane" isi incep viata sexuala si parinti lor lauda ca's mielusei si cuminti adica eu mergem la lcub de la varsta de 12 ani si aveam o tipa pe scare pe care parinti nu o lasau sa stea mau mult de ora 9 afara si o laudau si pe la 14 ani a venit la mine si la mama sa mergem cu ea sa avorteze mama fiind medic si asta nu s-a intamplat numai odata de vreo 3 ori pana a 4a oara cand era deja in luna 4 deci concluzie

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ssaTpu explică:

Nu au legatura cosurile cu virginitatea eu nu am avut nici inainte nici dupahee hee dar nu inteleg fetele astea micute dp TPU care isi fac probleme la 12/13 ca sunt virgine

| ssaTpu explică:

Da ma dar si eu am avut 12 si al meu iubit avea 17 si ...bine conteaza si mentalitatea

| FinutZa a răspuns:

Eu nu cred ca este moda ci prostia din cap.Educatia nu cred, finca o fata poate fii educata f bine dar daca ea nu asculta de nimeni si se lasa influentata de altele e treaba ei. Sincer eu cred ca nu e nimic in capul lor, finca ce nevoie au la 13 ani cand inca sunt copii sa inceapa viata sexoala cand au toata viata in fata pentru asea ceva. Eu cred ca nimeni nu le va intelege.