| DanutzzaMaria99 a întrebat:

De ce toti spun ca parul care este ars la varfuri nu mai creste? Parul nu creste de sus de la radacina? Funda si vot! :d

2 răspunsuri:
| Angelina01 a răspuns:

Parul ars si deteriorat creste f greu pentru ca este uscat
im medie parul sanatos creste maxim 2 cm pe luna iar cel ars si deteriorat 1 cm deci daca ai asa problema dal cu ulei de ricin si lasa placa, si faza ca este gras nu este adevarata eu am parul ars din cauza placii dar nu este deloc gras, din potriva f uscat deci am redus placa si ondulatorul si incepe sa isi revina

| test1999 a răspuns:

1. Parul cand este "ars" la varfuri este gras la radacina, ceea ce influenteaza cresterea.
2. Parul creste de la radacina!