| NascutSaFiuTrist a întrebat:

De ce traiesc zi de zi cu senzatia ca jumatatea mea a murit? Stiu ca suna aiurea dar eu cred ca cea care trebuia sa fie jumatatea mea a murit si nu imi gasesc linistea. In fiecare noapte visez o fata bruneta care zice ca este jumatatea mea si ca se numeste Marinela si a murit in accident de masina. Este posibil sa fie adevarat?!

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

Nu. Visele nu sunt reale, daca ar fi s-ar numi realitate. Au totusi o psihologie in spate dar cum nu sunt in domeniu, nu ma bag. Personal merg pe ideea ca indiferent de ce anume visez, nu se va intampla in viata reala never ever. Si aici e vorba si de bune si de rele (deci nici nu castig la loto dar nici n-o sa mor intr-un avion verdelaughing.

Pana acum a functionat in 100% din cazuri.