| NascutSaFiuTrist a întrebat:

De ce traiesc zi de zi cu senzatia ca jumatatea mea a murit? Stiu ca suna aiurea dar eu cred ca cea care trebuia sa fie jumatatea mea a murit si nu imi gasesc linistea. In fiecare noapte visez o fata bruneta care zice ca este jumatatea mea si ca se numeste Marinela si a murit in accident de masina. Este posibil sa fie adevarat?

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

Probabil pentru ca in subconstientul tau iti doresti enorm sa iti gasesti jumatatea, iar ea intarzie se apara. Nu are legatura cu realitatea, sunt pure fictiuni. Ai sa vezi ca mai devreme sau mai tarziu va rasari soarele si pe strada ta!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai tu preocupari care vor lua sfarsit daca nu iti faci griji de acum ianinte.

| Filip23 a răspuns:

Mi se pare un vis fara o finalitate pozitiva; adica nu poti face nimic bun ca urmare a acestui vis. In ortodoxism se recomanda sa nu se ia in consideratie visele. Cu atat mai mult daca ai tendinte spre deprimare.

| PitikaCuFreza a răspuns:

Daca mereu tu visezi asta...Nu stiu ce sa zic, poate ca tu te gandesti intotdeanuna la o fata bruneta pe nume Marinela pe care probabil o vei intalni mai devreme sau mai tarziu!