| NewClassic a întrebat:

De ce trebuie sa ma schimb ca sa ma placa un baiat.problema este ca sunt un pic mai energica mai vesele si mai copilaroasa dar ma simt singura cind le vad pe celelalte fete cu iubitii lor. fetele imi spun ca trebuie sa ma schimb adica sa fiu mai feminina sa nu ascult muzica rock sa ma imbrac mai frumos dar eu ma simt mai bine in haine lejere, sa port cercei, a vin cu coafuri diferite sa vin cu tocuri etc... dar eu am stilul meu de ce nu se gaseste un baiat care sa ma placa asa? chiar va trebui sa ma schimb?

Răspuns Câştigător
| irina222 a răspuns:

Nu, nu te schimba. nu ai de ce sa te schimbi, cred ca esti o fata superba; daca te place cu adevarat, sa te placa asa cum esti tu. nu conteaza cum arati la fata. Poti sa arati foarte bine, dar la suflet sa fii rea. Deci mai bine fii asa cum esti tu, asa cum te-a lasat Dummnezeu!

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi ca sa te placa un baiat. Acel baiat trebuie sa te iubeasca pentru ceea ce esti si cum esti. Daca te schimbi baiatul respectiv se va indragosti de alta persoana, acea persoana pe care o joci.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Există băieţi şi pentru tine, stai liniştită. Într-adevăr dacă ai purta tocuri şi te-ai îmbrăca mai elegant ai vedea că ar fi mulţi care ar vrea să "te vrăjească" (oare de ce? pentru că arăţi bine?). Nu ai băieţi în grup? Nu cunoşti persoane care să asculte acelaşi gen de muzică? Şi eu în adolescenţă ascultam rock şi mă îmbrăcam sport sau larg şi nu am avut nici o problemă. Am avut prieteni şi mi-a plăcut mai mult pentru că ştiam că nu sunt cu mine pentru că arăt bine fizic. După părerea mea fetele care ţi-au spus asta sunt apreciate doar pentru felul cum arată. E un aspect important (pentru că băieţii se uită de multe ori la asta) dar poţi să îi atragi prin felul de a fi, cultură şi alte aspecte. Va fi mai greu să găseşti bărbaţi care să aprecieze asta, dar - după părerea mea - vei fi mult mai câştigată. Succes!

| Tot.Eu a răspuns:

Nu deoarece o sa gasesty un baiat care cu adevaarat o sa te iubeasca asa cum esti tu.nimeni nu e perfectwinking
Dar daca u vrei sa te schimbi.asta e altcevawinking
Daca mai ai nevoie de sfaturi lasa'mi id tau printr'un mesajwinking