| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele fete blonde isi gasesc jumatatea un baiat rrom desi ele nu sunt? Am intalnit mai multe cazuri si nu inteleg chiar ii atrag cei mai negri la fata desi ele sunt albe sau foarte albehappy

4 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Nu doar blonde. Sunt unele fete superbe, chiar satene brunete ( nu conteaza culoarea parului ) care se simt atrase de rromi. Nici eu nu-mi pot explica asta. Dragostea e oarba tongue

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Deoarece rromi au bani(ma refer la cei bogati cu palat de 5 etaje),
iar in caz ca prietenul blondei ramane ipotent trece la ceilalti frati ai rromului ca doara-s 15 la parinti. rolling on the floor laughing aa...era sa uit blondele sunt _ _ _ _ _ _ _ si _ _ _ _ _ (ghici). laughing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai eu nu prea cunosc cazuri da iti zic ele se pun cu ei doar ca sa aiba pile e o chestie daca se ia unu sau una de tine trebuie sa ai pile ca sa iesi din situatie deci iti dai seama ca nu e dragoste adevarata mai ales romi.

| DBlack a răspuns:

Blondele in proportie de 80% sunt curve.