| TeoIonela a întrebat:

De ce unele persoane au gropite in obraji?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Asa sunt ei. Fiecare are trasaturile lui speciale. Unii au pistrui, altii au ochi albastri. Fiecare are ceva special.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa s-au nascut big grin Sau se pot mosteni laughing Asa cum zicea si Just me happy
Prietena mea are gropitelove struck Si ii sta atat de bine cu ele atunci cand zambeste...love struck

| yellowalien a răspuns:

Pentru un zambet "cu personalitate" smug

cami
| cami a răspuns:

Mircea Radu, ziceai ceva de un pai laughing cand ai intre 2-4 ani, sa-ti sufle cineva cu paiul acolo, si asa se formeaza gropitele, eh...cica.

| JeSa a răspuns:

Pentru că e o "genă moştenită", de la unul dintre părinţi!happy

| viatadecacatt a răspuns:

Eu am si am intrebat-o mai demult pe mama de ce am, ea zicea ca cica am pentru ca m-a pupat imediat cand m-a nascut.
happy

| silver19 a răspuns:

Mie sincer nu prea imi plac, nu stiu cum sa zic dar le vad prea siropoase...straight face stiu ca asa s-au nascut dar si n-am nimic cu ele happy

| Dizzy a răspuns:

Pai de exemplu, tatal meu are gropite si eu l`am mostenit.big grin

| RooN a răspuns:

Daca nu ari fi avut gropite ai mai fi intrebat de ce au? Vezi au mai multe roluritongue

| deea16_3869 a răspuns:

Da. mostenire eu nu am in obraji dar am in barbie. le adooor:Xlove struck

| Melly a răspuns:

Pentru ca asa te-a facut mama naturalaughing

| Melly a răspuns:

Le-a*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mama natura.laughing
Oricum sunt simpatice persoanele cu gropite. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt singura din familie cu gropitza laughing), cica pentru ca tea pupat mama acolo oh go on.

| Kassamy a răspuns:

Gropitele se formeaza datorita deformarii muschiului fetei. Sunt dragute si toate cele.