| cristella a întrebat:

De ce uneori in vise ne apar persoanele pe care le-am iubit odata si acum nu ne mai leaga nimic, nu mai vorbim, nu tinem legatura.insa in vise totusi ne apar?
ce ar fi insemnind?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asta ma intreb si eu uneori, ceva, ceva tot inseamna, probabil ca in adancul sufletului nostru mai vrem sa le revedem si sa stam de vorba macar o data chiar daca fiecare si a vazut de viata lui

| sububu1234 a răspuns:

Probabil in subconstientul tau inca mai iubesti acea persoana si poate chiar daca nu recunosti tot ai vrea sa mai tii legatura cu ele.

| SuperWomen a răspuns:

Se spune ca daca visezi o persoana, persoana respectiva s-a gindit la tine