| g3orgiana16 a întrebat:

De ce uneori incep sa plang din cauza baietzilor?

Răspuns Câştigător
| pipik a răspuns:

Probabil din cauza ca esti o fire mai sensibila si pui suflet intr-o relatie cu un baiat, fie de iubire sau de prietenie amicala. Si cand acestia te ranesc tu gasesti un refugiu in plans si dupa aceea te simti mai bine banuiesc, de obicei dupa ce plangi te simti mai bine. (stiu ca suna ciudat dar asa e). Daca vrei sa nu mai fie asa, nu mai pune asa mult suflet intr-o relatie.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baietii asa ca specie?thinking
Adica in general dupa baietii fara un anumit el?hee hee
Asta n-am mai auzit pana acum, sincerstraight face
Cu fiecare intrebare citita, imi reamintesc de ce am prieteni baieti. I-am vazut o singura data jelind pe baieti si atunci a fost la meciul Steaua-Midersburgh

| Dreamin a răspuns:

Ptk suntem freaiere. punem suflet acolo unde nu trebuie. Poste si ptk Opsuril se atrag :-s. oh go on. Nimeni nu merita o lacrima dea ta, si nu trebuie sa pui suflet in ceea ce zic! Fa mereu cum zici tu.Rade glumeste nu lua in serios.Nu tot ce zoarba se manca. NOi fetele vedem color baieti ad alb si negru.Noi fetele ne gadim la DRAGOSTE:X, FRUMUSETE, SI PRIETENI pe cand baietii se gaesc la FOTBAL, SEX, PRETENI si cand ma refer la prieteni s-ar numi un fel de gossipBoyswinking [ c prostai aia, ba ai fto si tu?]...
Dupa o experinta cu muti fraiei ai sa iti dai seama kn merita sentimente si kn nu :*

| miky_4769 a răspuns:

Ptc n-ai o viata socialalaughing...cum sa plangi asa aiurea? Pt parintii tai plangi? Te gandesti ca fac eforturi sa iti asigure o viata decenta? Sau te gandesti mai mult la efortul baietilor de a te ###? Saracii, iti e mila, nu?rolling on the floor

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Intrebarea este: DE CE sa plangi pentru un baiat?

| Luciana_7235 a răspuns:

Pentru ca esti sensibila, si asta e un lucru bun, iar treptat vei intelege ca, unii baieti merita sa plangi pentru ei iar altii nu.