| denismaria92 a întrebat:

Hello. De cateva zile ma port foarte urat cu ceilalti, ma enervez si ma supar din orice nimic si apoi incep sa plang. Ce mi se intampla? Poate fi din cauza ca trebuie sa imi vina ciclul menstrual?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este foarte posibil. Si eu in perioada respectiva ma port si ma simt atat de ciudat, irational, ca nici eu nu ma mai inteleg. Asta e blestemul nostru, a femeilor. In mod normal ar trebui sa-ti treaca in cateva zile. Insa daca esti la varsta adolescentei, atunci va trece, dar nu chiar de tot. Succes!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@hammerfall, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La multe femei sindromul premenstrual aduce si o iritabilitate crescuta. dar, in mod normal, ti-o controlezi, ca doar nu trebuie sa sufere altcineva ca iti joaca tie hormonii tumbe.

| ramilix8 a răspuns:

Cel mai probabil. Sau din cauza ca este dezordine in jurul tau, sau din cauza ca probabil te supara ceva ce nici macar ai crezut ca te-ar putea supara.