| RoooneyThePuf a întrebat:

De ce unii baietii cand afla ca o fata ii place, o ignora, nu o saluta?big grin

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Divo, asteapta sa mai cresti si sa inveti ca nu orice baiat care te ignora, inseamna ca se comporta urat. Ca nu tot ce e refuz, e ceva urat. Invata sa atragi atentia, aprecierea si respectul, fara sa ai impresia ca ar trebui sa ai totul la picioare. Si dupa, mai discutam. Dupa ce cresti, dupa ce cresti...

| Vizitiul a răspuns:

Asta-i o simpla generalizare. Nu toti baietii imbratiseaza un astfel de comportament. Probabil, acelor baieti nu le place genul de fete care-i curteaza, mi se pare logic s-o ignore.
Tu cum ai reactiona daca te curteaza un baiat care nu te atrage?
Sunt sigur ca, la fel.

| Grimalkin a răspuns:

Sincer nu stiu. probabil ca el nu o place si nu vrea sa-i dea iluzii or something, sau probabil pentru ca ego-ul lui nu-l lasa.

| shtephie a răspuns:

Asa ni se intampla noua fetelor laughing Fac asa ca vor sa ne arate ca sunt indiferenti... Apoi cand ei ne plac atunci noi suntem indiferente si nu-i mai vrem ca nu-i asteptam o viata intreaga!

| bOse a răspuns:

Bridgette probabil ca are cel mai bun raspuns de aici, sau o ignora doar pentru ca le este teama de a nu fi abordati?

| NuAmHabar a răspuns:

HEI!
E evident! Ei sunt mai imaturi! Si probabli mai rusinosi, dar nu recunosc nici o data astahee hee

| AdY a răspuns:

Sunt baiat si n-am ignorat niciodata o fata care sa nu-mi placa... dar cred ca acest gest este facut de baiati pentru a parea nepasatori si neinteresati

| Mar a răspuns:

Sa para ei mai smeceri si sa arate ca nu le pasa oh go on.sau poate nu le place fata respectiva

| adelina_5429 a răspuns:

Poate ca nu ii place fata respectiva sau poate sunt mai orgoliosi si vrea sa ste tii dupa el

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Pentru ca sunt niste gagaute.Sunt timizi, probabil mici de varsta