| insane22 a întrebat:

De ce unii oameni (multi) sunt inchisi la minte si au idei preconcepute...se uita la un om si incep sa-l judece de parca l-ar cunoaste, fara sa-i fi dat vreo sansa...asa, sa se afle in treaba?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca este o caracteristica specifica romanilor mai mult. Daca te duci in alte tari(mai civilizate) o sa vezi ca oamenii isi vad de treaba lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-avem ce facehappy

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Asa st oamenii. poate si tu fara sa-ti dai seama nu ai acordat vreo sansa unei persoane...

| Rachetul a răspuns:

Asta e dovada ca suntem imbibati de tot felul de prostii. judecam dupa niste standarde extrem de anormale pe cre toti le considera normale. multi nu vad mai sus de conditia lor.asta trebuie sa te ambitioneze si sa te faca si mai mult sa fi cum vrei tu.era o vb frumoasa multi ma considera un prost pentru ca nu sunt cum vor ei